Визволення села.

НІЩО НЕ ЗАБУТЕ, НІХТО НЕ ЗАБУТИЙ

19 вересня 2011 року 68 мирний вересень зустрічав учнів Карабинівської ЗШ І-ІІІ ступенів та жителів села, тишею, яскравим сонечком, різнобарв»ям дивовижних квітів, які лягли до меморіалу Слави. Вдячні нащадки пам»ятають імена 517 жителів, які добровільно у грізному 41-му пішли на фронт. 262 з них не повернулися, їх імена викарбовано на стелі меморіалу, який збудовано на честь 45-річниці перемоги радянського народу у Великій Вітчизняній війні.

На урочистій лінійці, яку підготували учні 8 класу (класний керівник Тимцова М.В.) лунали слова вдячності тим, хто кував перемогу на полях борні і в тилу, хвилиною мовчання вшановували пам»ять загиблих.

Нажаль, сьогодні лише один ветеран ВВвійни Предєєна Л.В. може розповісти про те, як з односельчанами наближала Перемоги радісний день.

Є в селі братська могила в якій поховано 18 воїнів, які загинули, звільняючи Карабинівку 19 вересня 1943 року.

Ми пам»ятаємо усіх,

Хто віддавав життя за те,

Щоб не було війни нової, щоб сонце сяяло золоте,

Цвіли сади, мов килими, і щоб веселі і щасливі