9 травня.

Зростаємо патріотами

Пролітають роки…Як мало залишається тих,хто звідав фронти, радість перемог, гіркоту втрат,хто горів в спалених селах, містах,кого розстріляли і хто завдяки щасливому випадку не був убитий, хто працював в тилу, наближаючи « перемоги радісної день».Все далі віддаляється від нас той час, коли стогнала земля під ворожими чобітьми, коли воїни, захищаючи рідний край, «йшли на смерть, а ввійшли в безсмертя».

Аби не згасла пам»ять про відважних, аби зростали діти патріотами, святкування 66-тої річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні розпочалося за 10 днів. У школі проведено декаду «Вахта пам»яті» в рамках якої оформлено фото виставку «У пам»яті народній навіки».В бібліотеці створено анотовані каталоги літератури. Учениця 3 класу Пасюра Д. взяла участь в акції «Подарунок ветерану своїми руками».Не заростають стежини до братських могил, бо про це подбали учні 9-11 класів. Цікавими були тематичні зустрічі «Шляхами мужності і слави» з ветеранами Великої Вітчизняної війни та учасниками бойових дій Морозом І.Х., Коверею Т.Д.Предеєною Л.В., Липкою Л.Л. зібрані спогади про війну передано до шкільного історико-краєзнавчого музею.

А 9 травня за традицією жителі Карабинівської сільської ради прийшли до святого місця у селі-меморіалу слави, щоб вклонитися загиблим, сказати теплі слова ветеранам, покласти квіти та вшанувати хвилиною мовчання тих, хто «перетворився в білих журавлів»

До підніжжя монументу лягли квіти, гірлянди… Звучали слова подяки від учнів, їх батьків, а по щоках сивочолих ветеранів котилися сльози … сльози гордості за врятований світ, сльози суму за втраченими однополчанами, сльози радості за щасливу мить – зустріч 66-тої річниці Великої Перемоги.