Робота пришкільного табору "Сонечко"

У «Сонечку» завжди сонячно.

Ось і закінчився 2012-2013 навчальний рік. Пролунав ще в травні малиновий дзвінок, сповістивши про початок довгожданих канікул. Раділа дітвора – попереду три місяці незвіданих пригод, цікавих подорожей та екскурсій, зустрічей з новими друзями. Та батьки учнів 1-4 класів не хвилювалися:хто догляне за їх дітьми, організує для них цікаве дозвілля, бо зали , що в цьому році, як і багато років поспіль, при Карабинівській школі злагоджено працює оздоровчий табір «Сонечко».

43 учні влітку вдома не сумували,

Всі до «Сонечка» поспішали.

Танцювати і співали,

У спортивні ігри грали.

У шкільній їдальні їх смачними

Стравами пригощали.

На екскурсії возили -

Гарно всіх оздоровили.

Дійсно цікаво і змістовно організували для дітей відпочинок директор школи Знова Н.Л., заступник директора з виховної роботи Довга О.П., керівник оздоровчого табору Таран А.П., вихователі Гламбер Н.Л.,  Гончар В.В.,  Іаниця Н.В., Тимцова М.М.

Щоденно вихованців зустрічав хлопчик  Мандрик, який подорожував з дітьми по малій Батьківщині.

Кожен день - не схожий на попередній: учні були казковими героями, акторами театру ляльок,справжніми співаками на сцені, а в спекотливі дні ховалися під кронами дерев у Самарському лісі. Незабули і тих, хто наближав «перемоги радісний день» на гранітні плити поклали квіти пам»яті та подяки за щасливе дитинство.

Дружба не знає меж,тому і відбулася зустріч «Сонечка» з «Зайчиком», оздоровчим табором  при Булахівській школі.

Найбільше  запам»яталася дітям екскурсії до ЗАТ «Агросоюз», де учні побачили справжні дива природи та людських рук та на польовий стан СФГ «Граніт», під час якої кожна дитина посиділа за кермом трактора чи комбайна і від цього отримала море задоволення. Можливо через декілька років хтось з них по-справжньому керуватиме комбайном і з теплотою згадуватиме червень 2013 року, цікаві розповіді Злидньова І.О. про нелегку, але таку почесну і потрібну професію хлібороба.

У «скринці вражень» про кожен день діти залишали лише яскраві квіточки, бо їм  у таборі «Сонечко» було весело та сонячно .