2014-2015 навчального року

Минають дні, ідуть роки.
Життя листки перегортає
Та пам’ять знову повертає
В дитинство, в школу назавжди.

Шановні випускники Карабинівської школи!
Запрошуємо Вас на вечір зустрічі з випускниками, який відбудеться 7 лютого 2015 року о 16:00 год.
в актовій залі  школі.

Святкування  Нового року 1-4 класи.

Від щирого серця Вас вітаємо з Різдвом Христовим та Новим Роком!

Бажаємо Вам міцного здоров'я, здійснення професійних планів, творчого натхнення, здійснення усіх мрій та задумів.

Нехай свята принесуть для Вас добробут, благополуччя, родинний затишок, нових друзів та партнерів, пошану та любов від рідних та близьких, яскравих та щасливих подій, всього найкращого!

З днем Святого Миколая!

Увага  ЗНО 2015.

Шановні вчителі! Прийміть найщиріші вітання в Ваше професійне свято. Нехай цей рік принесе вам багато світлих і щасливих днів, стане роком звершень і добрих справ. Бажаємо Вам невичерпної творчої енергії, успіхів у всіх починаннях, високих професійних досягнень. Нехай у Ваших справах завжди буде дух творення і оптимізму. Бажаємо міцного здоров’я, сімейного благополуччя, миру і щастя Вам і вашим білізкім.

Шановні вчителі, випускники, гості !

Запрошуємо Вас на урочистий вечір

Присвячений 45 – річчю Карабинівської школи!

Свято відбудеться 10 жовтня в 16-00.