Екскурсія до музею

Село моє, для мене ти єдине.

10 травня 2011 року -не святковий день в календарі та Карабинівська ЗШ І-ІІІ ступенів святково прибрана,лунала музика, двері школи гостинно вічинені і для учнів, і для гостей –ветеранів, спонсорів, батьків, керівників району:заступника голови районної ради Гримайло Н.В., в.о.завідувача відділом освіти Павлоградської районної адміністрації Абабкової Н.Б.

За ініціативи директора школи Знови Н.Л. при дієвій підтримці спонсорів Злидньова О.О.,Злидньова І.О, Чумака Ю.А.,Щербини О.І.,Пасюри Ю.П.,Пасюри С.Ю.,Бущука О.І., голови батьківського комітету Чумак М.В.,голови с/ради Монах К.В. в школі відкрився історико-краєзнавчий музей. Протягом року педагогічний та учнівський колективи працювали над створенням музею.Зібраний матеріал систематизували в двох кімнатах.

На святковій лінійці зі спогадами виступили ветерани Великої Вітчизняної війни Мороз І.Х., Коверя Т.Д.

Вокальна група «Козаки-запорожці» зустрічали гостей дзвінкоголосою піснею, а настоятель Святодухівського храму о.Володимир освятив музей. Юні екскурсоводи розповідали відвідувачам про село, героїчні та трагічні сторінки його історії:

Може десь земля є краще й вище,

А над нею небо голубе.

Та мені найкраща та, де вишня,

Та, де вишня мамина цвіте.

У холі розміщено куточок українського подвір»я: тин, криниця,старенька хатина, лелека, що з вирію приніс весну, тепло та любов у наші душі.

У світлиці- предмети побуту, якими користувалися жителі села, вишивки.

В іншій залі розміщено тематичні виставки: «Колиска мого дитинства»,»Рідна школа моя», «портрети з рідного кореня», «Голодні роки України», «Роки,обпалені війною».

Гості не прийшли на відкриття музею з порожніми руками Злидньов О.О. подарував справжню реліквію –прапор СССР, а майстриня Цимбалюк Н.-свої вишивки.

Карабинівці понад 200 років та сьогодні вона одне з найкращих сіл в Павлоградському районі.

Ми дуже любимо свої рідне село, бо в ньому живуть наші батьки, тут ми вчимося любити рідну землю.Цьому сприяє історико-краєзнавчий музей.

Парламент Карабинівської ЗШ І-ІІІ ступенів

Відкриття музею