Про виконання програми " Творча обдарованність" за І семестр 2014-2015навчального року

Відповідно  до  завдань  програми  "Творча  обдарованість", реалізація  якої  передбачає  переорієнтацію  вітчизняної  системи  освіти  та гуманістичні, індивідуально - орієнтовні  та  розвивальні  освітні  технології, змінюється  ставлення  до  учнів, які  виявляють  неодинарні  здібності.      Одним  із  пріорітетних  напрямків  у  системі  роботи  школи  є  виявлення, навчання  та  розвиток  обдарованих  дітей. У  рамках  реалізації  програми «Творча обдарованість» в І семестрі  2014-2015  навчального року в  школі  здійснено  такі  заходи:переглянуто  та  поновлено  інформаційний
банк  даних  про  обдарованих  учнів  школи;поновлено  методичними  рекомендаціями  науково-методичну  базу  даних  з  формування  психолого-фізіологічної  стійкості, профілактики  стресів, емоційних ,розумових  перевантажень  учнів; проведено  І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад  з базових  дисциплін; учні  школи  прийняли  активну участь в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад  з базових  дисциплін, де вибороли 4 призових місця та у Всеукраїнських олімпіадах з математики, історії, української  та англійської мов,біології, хімії, географії де вибороли 20 призових місць.
     Також проведено  шкільні  та взято участь в районних,обласних, Всеукраїнськихконкурсах  та  виставках  творчих  робіт  учнів  спрямованих  на  виявлення  та  самореалізацію  обдарованих  дітей.   Забезпечено  роботу  гуртків  та  факультативів  за  бажанням  учнів.
    Інформування  про  всі  досягнення  учнів  школи здійснюється шляхом   вручення грамот, цінних подарунків в  урочистій  обстановці на загальношкільних лінійках, святах,в засобах масової інформації, а саме : в газеті «Рідний край», на сайті школи.
    Робота  шкільного  колективу,проводиться  за  програмою  виявлення  та
підтримки  талановитої  молоді, створення  умов, необхідних  для розвитку  індивідуальності, має  свої  позитивні  результати.
      В  2014-2015  навчальному році  учні  школи  прийняли  активну участь  в усіх  районних , обласних, Всеукраїнських конкурсах, виставках, експедиціях та вибороли призові місця, а саме:
   В районному конкурсі «Світ дитячої мрії» вибороли призові місця:
І місце – Чередник Анна(кер. Довга О. П.) ІІ місце –Монах Дмитро. (кер.Гламбер Н. Л.) ІІ місце – Пасюра Вероніка . (кер. Гончар В. В.)ІІІ місце – Чередник Єлизавета. (кер.Гламбер Н. Л.) ІІІ місце – Котенко Денис  (кер. Довга О. П.) ІІІ місце – Дандикін Данило  (кер. Яременко К. Ю.)
ІІІ місце  - Земляний Вадим(кер. Довга О. П.)
В районному конкурсі витинанки, аплікації та паперопластики «Зимова мозаїка»   посіли  призові  місця:  ІІ місце – Богар Анна    1  кл.  (кер.Довга  О.П.)І місце  - Злидньова Єлизавета  6 кл. (кер. Липка Л. І.)ІІІ місце – Цимбалюк Аріна  3  кл.(кер. Гламбер Н. Л.)ІІІ місце – Чередник Єлизавета  3  кл.(кер. Гламбер Н. Л.)
     Учень 10 класу Водяницький Дмитро виборов ІІ місце в районному зльоті юних натуралістів «Мій рідний край-моя земля» в секції «Продуктивна праця та дослідницька робота в галузі сільського і лісового господарства».
Також учні школи  вибороли призові місця в другому етапі ХV Міжнародного конкурсу з української мови  імені Петра Яцика: ІІ місце - Злидньова Є., учениця 6 класу (керівник Липка Л. І.);ІVмісця – Дандикін Д., учень 7 класу та Шульпіна М., учениця 8 класу (керівник Л. І.), Водяницький Д., учень 10 класу (керівник Гончар В. В.) та в районному етапі V Міжнародного мовно - літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка:І місце - Шульпіна М., учениця 8 класу (керівник Л. І.);ІІ місце – Злидньова Є., учениця 6 класу (керівник Липка Л. І.);ІІ місце – Чубирко В., учениця 9 класу (керівник Гончар В. В.);
ІVмісце - Водяницький Д., учень 10 класу (керівник Гончар В. В.).
  Переможцями районних предметних олімпіад стали:
Войт В. -  ІІ місце з англійської мови  (вчитель Яременко К.Ю.).
Шульпіна М. - ІІ місце з англійської мови (вчитель Яременко К. Ю.);
Шульпіна М. - ІІІ місце з фізики (вчитель Петренко Л. Я.);
Шульпіна М. - ІІ місце з хімії посіла (вчитель Ужва В. І.);
Шульпіна М. - ІV місце з біології  (вчитель Ужва В. І.);
Шульпіна М. - ІV місце з історії (вчитель Тимцова М. В.);
Шульпіна М. - ІV місце з математики (вчитель Знова Н.Л.)
Також учні  школи  прийняли  участь  в  районному  конкурсі  «Собори  наших  душ» .
   Жодної роботи не представлено на конкурси учнями 5,9-11 класів (керівники Ужва В.І, Яременко К.Ю.,Тимцова М.В. Цей  факт  свідчить  про  відсутність системи  ефективної  роботи  з обдарованими  дітьми.