Ювілей школи.

Свято присвячене 45-річчю Карабинівської ЗШ І –ІІІ ступенів

Привітання директора школи

Шановні гості, колеги, випускники, батьки, учні!

Від щирого серця вітаю вас з 45-річчям рідної школи.

Школа – насамперед, це – дух, пам’ять, традиції, наступність поколінь, це лице села, це величезний простір для творчої енергії дитини,це педагоги ті, хто щодня переступає поріг, сіючи зерна доброго, розумного, вічного, й ті, кого вже немає сьогодні, але завжди живуть вони в нашій пам’яті , і вчителі-пенсіонери, для яких найвища нагорода в житті – успіхи колишніх вихованців. Низькій уклін вам учителі-ветерани праці. Дякуюколегам-учителям за відданість нашій загальній справі, за любов до своєї професії.

Наша школа така гарна, затишна, в ній створені сучасні умови для розвитку особистості дітей за підтримки Павлоградської районної ради , районної державної адміністрації, відділу освіти, сільського голови Монах К.В., почесного будівельника України, кандидата в народні депутати України Залуніна Володимира Федоровича та співвласника заводу металопластикових вікон Перепєчкіна Андрія Сергійовича ,голови батьківського комітету Чумак М.В., голови благодійного фонду Пасюри Юрія Павловича і безперечно за підтримки спонсорів-керівників фермерських господарств та приватних підприємств, наших випускників Злидньова О.О.,Злидньова І.О.,Чумака Ю.А.,Брунича Миколи Григоровича, Монаха Сергія Вікторовича,Дандикіна Сергія Миколайовича, Зражевської Наталії Миколаївни, Шаблико Ігоря Петровича, Щербини Олександра Івановича, Бущука Олександра Івановича, Красовського Леоніда Людвіговича

Спасибі батькам! Тісний зв’язок з вами, щире спілкування дають нам можливість ефективно вирішувати важливі питання навчання й виховання дітей.

Дякую всім технічним працівникам – ваший щоденний внесок у життєдіяльність закладу такий необхідний. І теж – почесний.

Окрема подяка колишнім випускникам, котрі добрими справами прославляють школу й наше село на теренах країни й зарубіжжя, з особливою теплотою і щемом у серці подякую нашим випускникам, які в найскладніший для нашої країни час пішли захищати Батьківщину, вони є прикладом для сучасної молоді та багатьох наступних поколінь.

Я вдячна нашим учням за їхню працю, за усмішки, за політ думок і почуттів, за те, що разом з ними щомиті відкриваєш щось нове в собі

Усім бажаю успішного здійснення всіх планів та задумів, міцного здоров’я, миру та добра.

З ювілеєм Вас всіх!

Директор школи Знова Н.Л.

Нашій школі - сорок п’ять

Ой роки летять, летять!

Вже нашій школі сорок п’ять.

А ми ж недавно в ній трудились,

Високих успіхів добились,

Виростили гарну зміну,

Щоб цвіла наша Вкраїна.

Щоб цвіли у нас садочки,

Щоб росли сини і дочки,

Щоб зростали знов орли

Та ще кращі, ніж були.

Тож сьогодні запросили нас на свято це красиве,

Для дорослих і дітей, ще й заслужених гостей.

Тож людей було чимало,

Нам школярики співали,

Танцювали і читали, так, що всі аплодували.

Свято вдалось при народі,

Нам вручали нагороди.

Тож дякуємо всім, хто свято дарував

Нам в день крилатий,

Хто в буремний оцей час

Не забув стареньких нас.

Що в тривожні ці роки добрі є керівники,

Це  директор школи,

Не було ще в нас ніколи

свята кращого за це,

Дякуємо їм за все!

Бо ж  ми маєм, те що маєм, тож хай Бог допомагає,

Щоб цвіло наше село та щоб гірше не було.

Лизогуб Г. Т.  вчитель – пенсіонер.

Карабинівській ЗШ І-ІІІ ступенів 45 років

10 жовтня наша школа гостинно відчинила двері не лише для учнів, а й для гостей, випускників минулих років, спонсорів, громадськості села, керівників району, ветеранів педагогічної ниви.

Ювілярка потопала в квітах. Виставка світлин «Рідна школа крізь роки », декоративно – прикладного мистецтва нікого не залишили байдужими

Вся школа прикрашена осіннім листям квітами, повітряними кульками – і від цього вона здавалася ще світлішою, просторішою, новішою.

За 45 років зі стін школи полинуло 1326 учнів. Багато з них працюють на рідній землі, а 9 учителів – колишні випускники школи. народні

До присутніх звернулася господарка школи Н.Л. Знова, вона згадала і про спонсорів, і про вчителів ветеранів, і про щедрість кандидати в  народні депутати України В.Ф. Залуніна та співзасновника товариства «Світек»  Перепєчкіна Андрія Сергійовича, які вставляють  металопластикові вікна в актовому залі школи та їдальні.

Поздоровлення  надійшло і  від  К.В. Монах, сільського голови Карабинівської сільської ради  та спонсорів.  Разом з ними вона подарувала музичне обладнання.

Таран Анна Павлівна звернулася до всіх присутніх від імені вчителів- ветеранів, а Маєр М.П. подарувала пісню про вчителя.

На жаль, життя не вічне… Вже не має серед нас 25 вчителів, які віддали нашій школі все своє життя. Пам'ять про них вшанували хвилиною мовчання.

Привітали школу і майбутні наші учні- вихованці дитячого садка «Барвінок» і випускниця 1990 року Юзь Л.П.

Пісня у виконанні випускниці школи Андреасян Аліни та її доньки Даяни підтвердила, що пісня не вмре,  не загине.

Учні побажали всім присутнім миру, добра, тепла, любові завтра і сьогодні.

На цьому свято не закінчилося.  Гості пройшли про світлим класам, відвідали історико - краєзнавчий музей,згадали найкращі роки проведені у стінах рідної школи.